Norske frisør- og velværebedrifter


  •   Orgnr: 940 268 230
  •   Postadresse: Postboks 7017 Majorstuen, 0306 OSLO
  •   Besøksadresse: Næringslivets Hus Middelthuns gate 27
  •   Telefon: 23 08 79 60
  •   E-mail: post@nfvb.no
  •   Vis kart
Administrasjonen:

Administrerende direktør

Anne Mari Halsan

anne.mari.halsan@nfvb.no

Tlf: 91 10 62 79

Sekretær

Anitra G. Sandvold

anitra@nfvb.no

Tlf: 920 32 029

Medlemsservice, salg, kontor

Konsulent/Prosjektleder

Jan Kristian Pettersen

jankristian@nfvb.no

Tlf: 990 08 937

Medlemsservice, Konkurranser, messen Hår & Skjønnhet

Redaktør

Jarl Martin Garder

jarl@nfvb.no

Tlf: 909 82 301

Medlemsservice, Fagbladene FRISØR og SALONG

Konsulent hud og velvære

Adrienne Hughes

adrienne@nfvb.no

Mobil: 911 27 288

Programsjef - Strategisk utviklingsprogram

Vibeke Scheele Moe

ibeke.scheele.moe@nfvb.no

Mobil: 975 60 956

Råd og veiledning i arbeidsgiverspørsmål

Juridisk vakttelefon

advokat@nhosh.no

Tlf: 47 68 73 84

Gratis for medlemmer.

Styret:

President

Edel Kristin Teige

edel@ethaarstudio.no

Tlf: 55 18 43 00

Mobil: 95 10 47 86

E. T. Hårstudio AS

Åsane Senter 40, 5116 Ulset

Visepresident

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Adresse Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Styremedlem

Lars Terje Skjæveland

larsterje@moderndesign.no

Mobil: 913 45 480

Modern Design

Vågesgaten 33, 4302 Sandnes

Styremedlem

Linda Jørgensen

linda@puroskin.no

Mobil: 91 62 93 22

Puroskin AS

Rypesnaert 11, 1407 Vinterbro

Styremedlem

Merete Mikkelsen

mermik@online.no

Tlf: 71 17 49 10

Hårlokken AS

Riksfjordvn. 103, 6408 Aukra

Styremedlem

Maj Hovde Krogdahl

maj@paharet.no

Tlf: 67 54 28 89

Mobil: 95 02 99 45

PÅ HÅRET Frisør AS

Løkketangen 20 A, 1337 Sandvika

Styremedlem

Laila Høybakk

capellit@online.no

Tlf: 77 06 82 50

Mobil: 41 23 88 38

Capelli Frisør AS

Håkonsgt 7, 9489 Harstad

1. varamedlem

Jørn Inge Næss

j-i-naes@online.no

Tlf: 35 52 82 58

Mobil: 917 12 182

Næss Frisør AS

Duestien 3, 3717 Skien

2. varamedlem

Merethe Kjellnes

zikk@zakk.no

Tlf: 71 67 56 00

Mobil: 91 51 31 54

Zikkzakk Frisør AS

Fosnagata 16, 6509 Kristiansund

3. varamedlem

Perly Kopperstad

perly.kopperstad@outlook.com

Tlf: 901 17 868

Perlys Frisør AS

Ingesundvegen 11, 6090 Fosnavåg

Fylkeskontakter:

Agder - ansvar utdanning

Aina Kalsnes

aina@frisor-agder.no

Tlf: 38 02 76 00

Opplæringskontoret for frisører i Agder

Ægirsvei 10, 4632 Kristiansand S

Agder - ansvar næringspolitikk

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

Buskerud

Kristin Lønning Simensen

kristin@frisopp.no

Mobil: 905 09 223

Frisørenes opplæringskontor i Buskerud

Nedre Storgate 11B, 3015 Drammen

Finnmark

Morten Langseth

morten@mortenfrisoras.no

Tlf: 78 41 00 45

Morten Dame og Herrefrisør AS

Pb 260,Strandgata 13, 9615 Hammerfest

Hedmark

Ann Karin Tilley Sandaker

tilley@salonggullhaar.no

Tlf: 62 54 97 55

Salong Gullhår

Sverresgate 33, 2317 Hamar

Hordaland / Sogn og Fjordane - ansvar næringspolitikk

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Hordaland / Sogn og Fjordane - ansvar utdanning

Lise Ramsøy

lise@charmer.no

Tlf: 55 34 14 52

Mobil: 452 70 667

Charmer Frisør AS

Gravdalsvn. 2, 5165 Laksevåg

Møre og Romsdal

Ove Balsnes Walderhaug

ove@chessfrisor.no

Mobil: 90 10 38 03

Chess Frisør

Ras. Rønnebergsgt. 21, 6002 Ålesund

Nordland

Lillian Silfvenius

lillsilf@online.no

Tlf: 75 15 06 73

Zikk Zaks AS

Kirkegata 8, 8622 Mo i rana

Oppland

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Tlf: 61 17 18 55

Mobil: 926 40 051

Kleppes Salong AS

Glassverksgata 3, 2815 Gjøvik

Kontroll komitè:

Medlem

Aud Schjødt Fredriksen

aud@storviksalong.no

Tlf: 75 52 19 68

Agder - ansvar næringspolitikk

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

1. vara

Jeanine Svaem Christensen

jeanine@svaem.no

Mobil: 90 50 90 15

Svaem Frisørene AS

Essendropsgt. 9, 0368 Oslo

2. vara

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Tlf: 61 17 18 55

Mobil: 926 40 051

Kleppes Salong AS

Glassverksgata 3, 2815 Gjøvik

Konkurranseutvalget:

Leder Internasjonal dommer i herrefaget

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Medlem Internasjonal dommer i herrefaget

Evy M. Lunde

evy@capilli.no

Tlf: 56 53 06 20

Mobil: 91 39 67 09

Capilli Frisør AS

Hardangervegen 25, 5700 VOSS

Medlem Internasjonal dommer damefaget

Randi A. Eriksen

randi@petite.no

Tlf: 67 58 30 40

Mobil: 91 53 56 32

Petitet Frisørene AS

Øvre Torg 3, 1337 SANDVIKA

Medlem Internasjonal dommer damefaget

Stig Eric Teige

stig@maxmilan.com

Tlf: 67 58 30 40

Mobil: 92 60 16 61

Maxmilan Frisør AS

Medlem Ekspert i Skills

Merete K. Eide

merete@paharet.no

Tlf: 22 49 01 73

Mobil: 92 49 58 91

På Håret Huseby AS

Gamle Hovseterveien 4, 0768 OSLO

Laug:

Agder Frisørlaug

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

Bergen Frisørlaug

Anita Nymark

salong.cosmo@hotmail.com

Mobil: 90 50 90 15

Salong Cosmo AS

Skjærgardsvegen 1382, 5363 Ågotnes

Bodø og omegn frisør- og velværebedrifter

Anita Leinebø

anita@lis-salten.no

Mobil: 901 23 941

Storvik Salong

Eiker og Modum Frisørlaug

Marit Hval Olsen

marit.hval.olsen@ebnett.no

Veia Damefrisør

Rådhusgt. 9, 3050 Mjøndalen

Finnmark Frisørlaug

Morten Nygaard Langseth

morten@mortenfrisoras.no

Morten dame og herrefrisør

Postobks 260, sentrum, 9615 Hammerfest

Gjøvik og omland frisør og velvære laug

Siri Karsrud

siri@blomstersia.no

Mobil: 922 39 805

Fjordgata 17, 2843 Eina

Hamar og Omegn Frisørlaug

Anne karin Tilley Sanaker

post@salonggullhaar.no

Salong Gullhår AS

Grønnegt. 31, 2317 Hamar

Sandnes & Jæren Frisørlaug

Mariann Sikveland Søyland

msikveland@yahoo.com

Tlf: 51484499

Mobil: 95978134

Oldermann

Bruavegen 4, 4342 Undheim

Harstad og Omegn Frisørlaug

Unni Jacobsen

studioto@online.no

Studio 2 AS

Stranda, 9441 Fjelldal

Haugaland frisør- og velvære laug

Rebekka Sandlsett

r-sandslett@hotmail.com

NHOs regionforeninger:

Bedrifter som er medlem i NFVB er også medlem i NHO og NHOs regionsforeninger.

Gjennom seminarer og nettverk på tvers av bransjer treffes medlemmer fra hele regionen for å utveksle erfaringer og ideer.

En oversikt over NHOs regionforeninger finner du her