Norske frisør- og velværebedrifter


  •   Orgnr: 940 268 230
  •   Postadresse: Postboks 7017 Majorstuen, 0306 OSLO
  •   Besøksadresse: Næringslivets Hus Middelthuns gate 27
  •   Telefon: 23 08 79 60
  •   E-mail: post@nfvb.no
  •   Vis kart
Administrasjonen:

Administrerende direktør

Anne Mari Halsan

anne.mari.halsan@nfvb.no

Tlf: 91 10 62 79

Sekretær

Anitra G. Sandvold

anitra@nfvb.no

Tlf: 920 32 029

Medlemsservice, salg, kontor

Konsulent/Prosjektleder

Jan Kristian Pettersen

jankristian@nfvb.no

Tlf: 990 08 937

Medlemsservice, faglige konkurranser, arrangementet Hår & Skjønnhet

Redaktør

Jarl Martin Garder

jarl@nfvb.no

Tlf: 909 82 301

Medlemsservice, Fagbladene FRISØR og SALONG

Programsjef - Strategisk utviklingsprogram

Vibeke Scheele Moe

vibeke.scheele.moe@nfvb.no

Mobil: 975 60 956

Råd og veiledning i arbeidsgiverspørsmål

Juridisk vakttelefon

advokat@nhosh.no

Tlf: 47 68 73 84

Gratis for medlemmer.

Styret:

President

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Visepresident

Jørn Inge Næss

j-i-naes@online.no

Tlf: 35 52 82 58

Mobil: 917 12 182

Næss Frisør AS

Duestien 3, 3717 Skien

Styremedlem

Maj Hovde Krogdahl

maj@paharet.no

Tlf: 67 54 28 89

Mobil: 95 02 99 45

PÅ HÅRET Frisør AS

Løkketangen 20 A, 1337 Sandvika

Styremedlem

Merethe Kjellnes

zikk@zakk.no

Tlf: 71 67 56 00

Mobil: 91 51 31 54

Zikkzakk Frisør AS

Fosnagata 16, 6509 Kristiansund

Styremedlem

Guri E. Andreassen

guri@7himmel.no

Tlf: 75504550

Mobil: 41695707

Syvende Himmel AS

Storgata 6, 8006 Bodø

Styremedlem

Gunn Hege Skretting Sirevåg

gunnsir@online.no

Tlf: 51432057

Mobil: 48145645

Frisørhjørnet

Bru 28, 4363 Brusand

Styremedlem

Linn Veronica Hansen

linn@hostfrisor.no

Mobil: 90700585

Høst Frisør AS

Storgata 21, 9008 Tromsø

1. varamedlem

Perly Kopperstad

perly.kopperstad@outlook.com

Tlf: 901 17 868

Perlys Frisør AS

Ingesundvegen 11, 6090 Fosnavåg

2. varamedlem

Lisa Fosseli Bjorvand

lisafosseli@gmail.com

Tlf: 38092802

Barbereren AS

Rådhusgaten 5, 4617 Kristiansand S.

3. varamedlem

Karin Krigsvoll Stenersen

karin@jakobsli-haarstudio.no

Tlf: 73 90 14 05

Mobil: 92442347

Jakobsli Hårstudio AS

Jakobsliveien 51, 7059 Jakobsli

Fylkeskontakter:

Agder

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

Buskerud

Kristin Lønning Simensen

kristin@frisopp.no

Mobil: 905 09 223

Frisørenes opplæringskontor i Buskerud

Nedre Storgate 11B, 3015 Drammen

Hedmark

Ann Karin Tilley Sandaker

tilley@salonggullhaar.no

Tlf: 62 54 97 55

Salong Gullhår

Sverresgate 33, 2317 Hamar

Hordaland / Sogn og Fjordane - ansvar næringspolitikk

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Hordaland / Sogn og Fjordane - ansvar utdanning

Lise Ramsøy

lise@charmer.no

Tlf: 55 34 14 52

Mobil: 452 70 667

Charmer Frisør AS

Gravdalsvn. 2, 5165 Laksevåg

Møre og Romsdal

Ove Balsnes Walderhaug

ove@chessfrisor.no

Mobil: 90 10 38 03

Chess Frisør

Ras. Rønnebergsgt. 21, 6002 Ålesund

Nordland

Lillian Silfvenius

lilliansilfvenius@gmail.com

Tlf: 75 15 06 73

Zikk Zaks AS

Kirkegata 8, 8622 Mo i rana

Oppland

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Tlf: 61 17 18 55

Mobil: 926 40 051

Kleppes Salong AS

Glassverksgata 3, 2815 Gjøvik

Oslo og Akershus - ansvar næringspolitikk

Berit Olimb

berit@olimb.net

Mobil: 99283340

Olimb & Co frisører AS

Prinsens gate 22, 0157 Oslo

Rogaland

Gro Rosland

sandnes@f-i.no

Mobil: 90 83 73 62

Frisør og Hudpleieinstituttet AS

Vågsgata 33, 4306 Sandnes

Oslo og Akershus - kompetansepolitikk

Silje Gulliksen

silje.gulliksen@adamogeva.no

Adam og Eva skolen

P.b. 2341 Solli postkontor,

0201 Oslo

Sør - Trøndelag - ansvar utdanningspolitikk

Vigdis M.P. Marthinsen

vigdis@dual-air.com

Mobil: 982 09 540

Dual Air AS

Nordlistien 2, 7562 Hommelvik

Telemark - ansvar næringspolitikk

Jørn Inge Næss

j-i-naes@online.no

Tlf: 35 52 82 58

Mobil: 917 12 182

Næss Frisør AS

Duestien 3, 3717 Skien

Telemark - ansvar kompetansepolitikk

Siv Kikut Tveiten

siv@odhtv.no

Mobil: 90916004

ODH Opplæringskontor for Design og Håndverk

Dir. Smidths gate 3, 3732 Skien

Troms

Laila Høybakk

capellit@online.no

Tlf: 77 06 82 50

Capelli Frisør AS

Håkonsgt 7, 9489 Harstad

Østfold

Line Ileby Sørensen

ilebsoer@online.no

Mobil: 412 87 693

Opplæringskontoret for Frisører i Østfold

Trøskenvn. 36, 1708 Sarpsborg

Kontroll komitè:

Medlem

Edel K. Teige

edel@ethaarstudio

Mobil: 95104786

Medlem

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

1. vara

Merete Mikkelsen

merete@haar-lokken.no

Tlf: 71174910

Hårlokken AS

Riksfjordvn. 104, 6409 Aukra

2. vara

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Tlf: 61 17 18 55

Mobil: 926 40 051

Kleppes Salong AS

Glassverksgata 3, 2815 Gjøvik

Konkurranseutvalget:

Leder Internasjonal dommer i herrefaget

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 92 42 78 77

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52, 5147 Fyllingsdalen

Medlem Internasjonal dommer i herrefaget

Evy M. Lunde

evy@capilli.no

Tlf: 56 53 06 20

Mobil: 91 39 67 09

Capilli Frisør AS

Hardangervegen 25, 5700 VOSS

Medlem Internasjonal dommer damefaget

Randi A. Eriksen

randi@petite.no

Tlf: 67 58 30 40

Mobil: 91 53 56 32

Petitet Frisørene AS

Øvre Torg 3, 1337 SANDVIKA

Medlem Internasjonal dommer damefaget

Stig Eric Teige

stigericteige@gmail.com

Tlf: 67 58 30 40

Mobil: 92 60 16 61

Maxmilan Frisør AS

Medlem Ekspert i Skills

Merete K. Eide

merete@paharet.no

Tlf: 22 49 01 73

Mobil: 92 49 58 91

På Håret Huseby AS

Gamle Hovseterveien 4, 0768 OSLO

Laug:

Agder frisør- og velværelaug

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35, 4612 Kristiansand S

Bergen Frisørlaug

Anita Nymark

salong.cosmo@hotmail.com

Mobil: 472 90 872

Salong Cosmo AS

Skjærgardsvegen 1382, 5363 Ågotnes

Bodø og omegn frisør- og velværebedrifter

Anita Leinebø

anita@lis-salten.no

Mobil: 901 23 941

Storvik Salong

Eiker og Modum Frisørlaug

Anne Brit Wendelborg

abfemina@me.com

 

 

Gjøvik og omland frisør og velvære laug

Linda Laursen

llaursen@trfri.no

Mobil: 92062249

Tråkket Frisør

Storgata 24, 2750 Gran

Hamar og Omegn Frisørlaug

Anne Karin Tilley Sanaker

post@salonggullhaar.no

Salong Gullhår AS

Grønnegt. 31, 2317 Hamar

Haugaland frisør- og velvære laug

Rebekka Sandslett

r-sandslett@hotmail.com

Hønefoss Frisørlaug

Hans Ødegaard

femina@online.no

Femina Frisørsalong

Postboks 48, 3501 Hønefoss

Indre Helgeland Frisør- og velværebedrifter

Siv Tone Valrygg

valrygg@online.no

Mobil: 90975356

Zikk Zaks AS

Kirkegata 8, 8622 Mo I Rana

Kristiansund og omegn frisør og velværelaug

Merete Kjellnes

zikk@zakk.no

Mobil: 915 13 154

ZikkZakk frisør

Fosnagt. 16 6509 Kristiansund N

Lillehammer Frisørlaug

Åse Marit Jøranli

post@karismadokka.no

Karisma Dokka

Storgata 34, 2870 Dokka

Molde og omegn frisør og velværebedrifter

Inger Oddveig Kjøl

inger_144@hotmail.com

Strandaveien 683, 6490 Eide

Namdal Frisørlaug

Monika Viken Leithe

firmapost@e-m.no

Ellemelle

Amfisenteret, 7800 Namsos

Oslo og Omegn Frisør- og velværelaug

Silje Gulliksen

silje.gulliksen@adamogeva.no

Adam og Eva Skolen

Postboks 2341, Solli postkontor, 0201 Oslo

Sandnes & Jæren Frisørlaug

Anne Marie Reime

anne.marie.reime@lyse.net

Mobil: 41737680

Senze Frisør, Torggata 2, 4365 Nærbø

Sarpsborg Dame og Herrefrisørlaug

Anne Helen Lieng

annelieng@hotmail.com

City Klipp

St. Marie gate 63, 1706 Sarpsborg

Stavanger Frisørlaug

Ann-Christin Huus

annchuus@hotmail.com

Søre Sunnmøre Frisør og Velværebedrifter

Perly Kopperstad

perly.kopperstad@outlook.com

Mobil: 901 17 868

Perlys Frisør AS

Telemark Frisørlaug

Siv Kikut Tveiten

siv@odhtv.no

Mobil: 90916004

ODH Opplæringskontor for Design og Håndverk

Dir. Smidths gate 3, 3732 Skien

Tromsø Frisørlaug

Line Torgersen

post@benoniogrosa.no

Benoni & Rosa

Strandtorget 1, 9008 Tromsø

Trondheim Frisør- og velværelaug

Nina Riber

nina@salong-perfect.no

Tlf: 73939267

Salong Perfect AS

Tempevegen 22, 7031 Trondheim

Ølen og Omland Frisørlaug

Siri Marie Jamne

siri.m.jamne@haugnett.no

Siri M. Hårstudio

Isvik, 5574 Skjold

Ålesund og omegn frisør og velværelaug

Alf Terje Farstad

alfterje@pikasso.no

Tlf: 951 79 066

Pikasso Dame og Herrefrisør AS

Rasmus Rønnebergs gate 6, 6002 Ålesund

NHOs regionforeninger:

Bedrifter som er medlem i NFVB er også medlem i NHO og NHOs regionsforeninger.

Gjennom seminarer og nettverk på tvers av bransjer treffes medlemmer fra hele regionen for å utveksle erfaringer og ideer.

En oversikt over NHOs regionforeninger finner du her