Norske frisør- og velværebedrifter


  •   Orgnr: 940 268 230
  •   Postadresse: Postboks 7017 Majorstuen, 0306 OSLO
  •   Besøksadresse: Næringslivets Hus Middelthuns gate 27
  •   Telefon: 23 08 79 60
  •   E-mail: post@nfvb.no
  •   Vis kart
Administrasjonen:

Administrerende direktør

Anne Mari Halsan

anne.mari.halsan@nfvb.no

Mobil: 911 06 279

Konsulent/Prosjektleder

Jan Kristian Pettersen

jankristian@nfvb.no

Mobil: 990 08 937

Kompetansepolitikk, faglige konkurranser, arrangementet Beauty is Business, medlemsservice,

Redaktør

Jarl Martin Garder

jarl@nfvb.no

Mobil: 909 82 301

Magasinene FRISØR og SALONG Hud & velvære, nettsider og sosiale medier, medlemsservice

Programsjef

Vibeke Scheele Moe

vibeke.scheele.moe@nfvb.no

Mobil: 975 60 956

Strategisk utviklingsprogram, medlemsservice

Administrasjonskoordinator

Celina Kjøniksen

celina@nfvb.no

Mobil: 482 28 165

Medlemsservice

Råd og veiledning i arbeidsgiverspørsmål

Juridisk vakttelefon

advokat@nhosh.no

Tlf: 47 68 73 84

Gratis for medlemmer.

Styret:

President

Espen Sævold

espen@visit.no

Tlf: 55 01 13 95

Mobil: 924 27 877

Visit AS

Folke Bernadottesvei 52
5147 Fyllingsdalen

Visepresident

Linn Veronica Hansen

linn@hostfrisor.no

Mobil: 907 00 585

Høst Frisør AS

Storgata 21
9008 Tromsø

Styremedlem

Guri E. Andreassen

guri@7himmel.no

Tlf: 75 50 45 50

Mobil: 416 95 707

Syvende Himmel AS

Storgata 6
8006 Bodø

Styremedlem

Perly Kopperstad

perly.kopperstad@outlook.com

Mobil: 901 17 868

Perlys Frisør AS

Ingesundvegen 11
6090 Fosnavåg

Styremedlem

Maj Hovde Krogdahl

maj@paharet.no

Tlf: 67 54 28 89

Mobil: 950 29 945

PÅ HÅRET Frisør AS

Elias Smiths vei 24
1337 Sandvika

Styremedlem

Kai Håkon Ytredal

kai@tango.no

Tlf: 35 55 00 07

Mobil: 900 46 364

Frisørkjeden Tango Norge AS

Storgata 136
3915 Porsgrunn

Styremedlem

Gunn Hege Skretting Sirevåg

gunnsir@online.no

Tlf: 51 43 20 57

Mobil: 481 45 645

Frisørhjørnet

Bru 28
4363 Brusand

1. varamedlem

Carina Dahl Aspeli

carina@hvilvingene.no

Tlf: 970 03 670

Mobil: 413 88 438

Hvil vingene dagspa AS

Parkgata 13
2317 Hamar

2. varamedlem

Lisa Fosseli Bjorvand

lisafosseli@gmail.com

Tlf: 38 09 28 02

Barbereren AS

Rådhusgaten 5
4617 Kristiansand S.

3. varamedlem

Karin Krigsvoll Stenersen

karin@jakobsli-haarstudio.no

Tlf: 73 90 14 05

Mobil: 924 42 347

Jakobsli Hårstudio AS

Jakobsliveien 51
7059 Jakobsli

Regionansvarlig:

Agder: Medlemsservice/verving

Thora Margrethe Hagen

post@klinikkmatis.no

Mobil: 90935558

Klinikk Matis AS

Kristiansand S

Agder: Kompetanse/utdanning og Omdømme/rammebetingelser

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 920 42 175

Majas Salong AS

Kristiansand S

Arktis: Medlemsservice/verving og Omdømme/rammebetingelser

Martine Langseth

langsethmartine@gmail.com

Mobil: 486 74 045

Mortens Dame og Herrefrisør AS

Hammerfest

Innlandet: Medlemsservice/verving

Trine Nygård

trinchr@online.no

Mobil: 482 81 506

Zik Zak Frisører AS 

Ridabu

Innlandet: Omdømme/rammebetingelser

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Mobil: 926 40 051

Kleppe Frisør AS

Gjøvik

Møre og Romsdal

Merete Mikkelsen

merete@haar-lokken.no

Mobil: 986 82 281

Hårlokken AS

Aukra

Møre og Romsdal: Medlemsservice/verving

Merethe Kjellnes

zikk@zakk.no

Mobil: 915 13 154

Zikk Zakk Frisør AS

Kristiansund N

Møre og Romsdal: Omdømme/rammebetingelser

Monica Aambakk Engeset

pitingsfrisor@gmail.com

Mobil: 413 12 211

Pitings Frisør AS

Stranda

Nordland: Kompetanse/utdanning

Janine Esperø Arroub

janine_arroub@hotmail.com

Mobil: 950 70 238

Cous Cous Frisør

Bodø

Oslo/Viken: Omdømme/rammebetingelser

Julie Rismoen

julie@hairport.no

Mobil: 905 26 059

Hairport frisør AS

Oslo

Rogaland: Kompetanse/utdanning

Odd André Rossebø

anrosseb@online.no

Mobil: 906 31 465

Rossebø Hårdesign AS

Haugesund

Rogaland: Medlemsservice/verving

Gro Ravndal Bruarøy

info@topptiltaa.com

Mobil: 404 90 479

Topp til tå velvære AS

Bryne

Trøndelag: Kompetanse/utdanning

Gunn Mari Sørløkk

me_gms@hotmail.com

Mobil: 481 71 790

Meldal Frisørsalong

Meldal

Trøndelag: Medlemsservice/verving

Silje Jonassen

Silje@paharet.no

Mobil: 924 50 555

PÅHÅRET Solsiden

Trondheim

Trøndelag: Omdømme/rammebetingelser

Siv Oldervik

s.older@online.no

Mobil: 917 11 082

Stas Hår og Bryn AS

Trondheim

Vestfold og Telemark: Kompetanse/utdanning

Tine Jeanett Engø

tine@bibbisfrisor.no

Mobil: 988 61 874

Bibbis Frisør

Tønsberg

Vestfold og Telemark: Medlemsservice/verving

Mette Sørlie

Mette@tango.no

Mobil: 412 68 195

Frisørkjeden Tango Norge AS

Porsgrunn

Vestfold og Telemark: Omdømme/rammebetingelser

Jørn Inge Næss

j-i-naes@online.no

Mobil: 917 12 182

Næss Frisør AS

Skien

Vestland: Kompetanse/utdanning

Birgitte Haugland

Birgitte81@yahoo.no

Mobil: 951 41 624

Idol Frisør AS

Kleppestø

Kontrollkomité

Medlem

Edel K. Teige

edel@ethaarstudio

Mobil: 951 04 786

E.T Hårstudio

Medlem

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35,
4612 Kristiansand S

1. vara

Merete Mikkelsen

merete@haar-lokken.no

Tlf: 71174910

Hårlokken AS

Riksfjordvn. 104,
6409 Aukra

2. vara

Øystein Kleppe

kleppeo@gmail.com

Tlf: 61 17 18 55

Mobil: 926 40 051

Kleppes Salong AS

Glassverksgata 3,
2815 Gjøvik

Konkurranseutvalget:

Peter Vonkunz Brun

peter@paharet.no

Mobil: 924 22 767

Merethe Christensen

Finn Rasmussen

post@fl.no

Mobil: 934 05 175

Frisørleverandørenes forening

Ove Balsnes Walderhaug

ove@chessfrisor.no

Mobil: 901 03 803

Chess Frisør

Laug:

Telemark Frisørlaug

Siv Kikut Tveiten

siv@odhtv.no

Mobil: 90916004

ODH Opplæringskontor for Design og Håndverk

Dir. Smidths gate 3,
3732 Skien

Agder frisør- og velværelaug

Eva K. Moi Skøie

eva@majas.no

Mobil: 92 04 21 75

Majas Salong AS

Markensgate 35,
4612 Kristiansand S

Bergen Frisørlaug

Anita Nymark

salong.cosmo@hotmail.com

Mobil: 472 90 872

Salong Cosmo AS

Skjærgardsvegen 1382,
5363 Ågotnes

Bodø og omegn frisør- og velværebedrifter

Anita Leinebø

anita@lis-salten.no

Mobil: 901 23 941

Storvik Salong

Storgata 36
8006 Bodø

Gjøvik og omland frisør og velvære laug

Linda Laursen

llaursen@trfri.no

Mobil: 92062249

Tråkket Frisør

Storgata 24,
2750 Gran

Hamar og Omegn Frisørlaug

Anne Karin Tilley Sanaker

post@salonggullhaar.no

Salong Gullhår AS

Grønnegt. 31,
2317 Hamar

Haugaland frisør- og velværelaug

Rebekka Sandslett

r-sandslett@hotmail.com

Salongen Frisør AS

Indre Helgeland Frisør- og velværebedrifter

Linda T. Pettersen

lindathe@icloud.com

Mobil: 90976174

Chili Frisør AS

Kirkegata 11,
8622 Mo i Rana

Kristiansund og omegn frisør- og velværelaug

Merete Kjellnes

zikk@zakk.no

Mobil: 915 13 154

ZikkZakk frisør

Fosnagt. 16
6509 Kristiansund N

Molde og omegn frisør og velværebedrifter

Inger Oddveig Kjøl

inger_144@hotmail.com

Strandaveien 683,
6490 Eide

Sandnes & Jæren Frisørlaug

Anne Marie Reime

anne.marie.reime@lyse.net

Mobil: 41737680

Senze Frisør

Torggata 2,
4365 Nærbø

Sarpsborg Dame og Herrefrisørlaug

Anne Helen Lieng

annelieng@hotmail.com

City Klipp

St. Marie gate 63,
1706 Sarpsborg

Søre Sunnmøre Frisør- og Velværebedrifter

Perly Kopperstad

perly.kopperstad@outlook.com

Mobil: 901 17 868

Perlys Frisør AS

Igesundvegen 11,
6090 Fosnavåg

Tromsø Frisørlaug

Line Torgersen

post@benoniogrosa.no

Benoni & Rosa

Strandtorget 1,
9008 Tromsø

Trondheim Frisør- og velværelaug

Nina Riber

nina@salong-perfect.no

Tlf: 73939267

Salong Perfect AS

Tempevegen 22,
7031 Trondheim

Ålesund og omegn frisør og velværelaug

Alf Terje Farstad

alfterje@pikasso.no

Tlf: 951 79 066

Pikasso Dame og Herrefrisør AS

Rasmus Rønnebergs gate 6,
6002 Ålesund

NHOs regionforeninger:

Bedrifter som er medlem i NFVB er også medlem i NHO og NHOs regionsforeninger.

Gjennom seminarer og nettverk på tvers av bransjer treffes medlemmer fra hele regionen for å utveksle erfaringer og ideer.

En oversikt over NHOs regionforeninger finner du her