– Vi gleder oss til å la deg bli kjent med Germaine de Capuccini, sier daglig leder Elena P. Syversen i Dermalys AS. Besøk Dermalys AS på Beauty is Business!
– Vi gleder oss til å la deg bli kjent med Germaine de Capuccini, sier daglig leder Elena P. Syversen i Dermalys AS. Besøk Dermalys AS på Beauty is Business!

Dermalys vil vise deg innovative løsninger for hudpleie og spa

 - I Dermalys AS er vi stolte av å være hovedleverandør av å Germaine de Capuccini i Skandinavia.  Beauty is Business er den perfekte anledningen for spa, salonger og klinikker til å bli kjent med et av verdens mest anerkjente hudpleiemerker, sier salgs- og markedsdirektør Eva A. Syversen.

Av: - NFVB
Sist oppdatert: 2025-03-04T16:38:46.0000000Z

 - Germaine de Capuccini er mer enn bare hudpleie. Vi tilbyr en helhetlig portefølje av profesjonelle produkter og behandlinger tilpasset små og store virksomheter.  Vi ser frem til å delta med stand på årets Beauty is Business i Nova Spektrum 5. april, sier Eva.

Skreddersøm

Germaine de Capuccini byr på et bredt program av behandlinger og produkter, som gjør det mulig å utvikle skreddersydde menyer.

 - Vi vet at ingen salonger eller klinikker er like, og vårt mål er å tilby deg akkurat det du trenger for å skille deg ut i markedet. Enten du ønsker et komplett hudpleiekonsept, en ny signaturbehandling, eller innovative maskiner som gir økt effektivitet og inntjening, hjelper vi deg til å finne den rette løsningen, sier Eva A. Syversen.

Stor bredde

Germaine de Capucini byr på avanserte produkter med vitenskapelig dokumenterte ingredienser for resultatorientert hudpleie. Produktspekteret spenner fra eksklusive spa-serier, helhetlige velværeopplevelser inkludert spa- og massasjekonsepter, til kroppsbehandlinger med spesifikke løsninger for ulike problematikker tilpasset med og uten bruk av maskiner. Ikke minst byr man på en spesialutviklet herreserie med effektive og enkle rutiner.

Se også:

Tilbake
ANNET INNHOLD