Silkemykt og voluminøst fra KMS
1. september lanserte KMS to slagkraftige serier.

Silkemykt og voluminøst fra KMS

KMS Hair har lansert to nye og oppdaterte produktserier: ALLSMOOTH og ADDVOLUME. Produktene retter seg både mot salongbruk og som hjemmeprodukter.


Sist oppdatert: 2.9.2025, 09:03:50

ALLSMOOTH er en serie produkter som glatter ut, gir næring og opptil 72 timers beskyttelse mot brus og luftfuktighet. Upcyclet oliven hentet fra rester etter olivenproduksjon i Italia, sørger for å gi næring og nytt liv til slitt, tørt og uregjerlig hår for et silkemykt og glansfullt resultat. Serien inkluderer shampoo, conditioner, Intense Nourishing Treatment, SmoothingLotion, Weigtless Anti-Frizz serum og Intense Nourishing Oil.

ADDVOLUME fremholdes å gi opptil tre ganger mer volum fra rot til spiss, uten å tynge. Resultatet er sterkere, tykkere og mer voluminøst hår som tåler mer og ikke brekker. Laget med upcycled ris fra Piemonte i Italia, som bidrar til å styrke håret og gi fylde som varer i opptil 72 timer. Produktserien inkluderer Shampoo, Volumizing Spray, Root & Body Lift, Styling Foam, Liquid Strength Rinse og Styling Powder.

Leverandør: Tendenz Hårpleie AS.