Photo by Ibrahim Rifath on Unsplash<br/>
Photo by Ibrahim Rifath on Unsplash

Det er flere muligheter til å spare penger som medlem av NFVB og NHO!

Bruker du medlemsfordelene dine aktivt? Våre medlemmer sparer ofte store beløp på kjøp av forsikringer og pensjon gjennom NFVBs og NHOs ordninger, men også på andre varer og tjenester kan du spare mye!

Av: - NFVB
Sist oppdatert: 2019-03-29T12:43:14.0000000Z

Har dere for eksempel sjekket medlemsfordelene som ligger i NHO Reiseliv Innkjøpskjeden? Her kan det virkelig være penger å spare! 


Blir du med i Innkjøpskjeden får du meget gode betingelser til din bedrift! Innkjøpskjeden er eid av medlemmene og overskuddet tilbakeføres medlemmene gjennom en attraktiv bonusordning.


Som medlem hos NFVB kan du uten ekstra kostnader bli med i Innkjøpskjeden, og mange av våre medlemmer og laug er allerede med i ordningen. Av NHO Reiselivs om lag 3000 medlemmer er rundt 2200 bedrifter tilsluttet innkjøpssamarbeidet. I tillegg har Innkjøpskjeden rundt 500 medlemmer fra andre landsforeninger i NHO-felleskapet, blant annet vår egen landsforening NHO Service og Handel. 


Få maksimal nytte av medlemsskapet ditt, også økonomisk! Lykke til! 

Tilbake
ANNET INNHOLD