NFVB har et fantastisk nettverk over hele landet.
NFVB har et fantastisk nettverk over hele landet.

Nøkkelressurser i hvert fylke

NFVB er så heldige at vi har mange engasjerte personer som jobber regionalt med våre oppgaver. De regionansvarlige vil også jobbe i samarbeid med NHOs regionkontor. NFVB er takknemlig for å ha så mange dedikerte ressurspersoner i sitt nettverk.

Av: - NFVB
Sist oppdatert: 2022-04-19T12:38:38.0000000Z

Agder

Kompetanse/utdanning 
Omdømme/rammebetingelser

Eva Moi Skøie 

Majas Salong AS, Kristiansand

Tlf. 920 42 175

eva@majas.no

 

 

Medlemsservice/verving 

Thora Margrethe Hagen 

Klinikk Matis, Kristiansand

Tlf. 380 33 370

post@klinikkmatis.no

   


Arktis

Medlemsservice/verving 
Omdømme/rammebetingelser

Martine Langseth 

Mortens Dame og Herrefrisør AS, Hammerfest

Tlf. 486 74 045

langsethmartine@gmail.com

     


Innlandet

Medlemsservice/verving 

Trine Nygård

Zik Zak Frisører AS, Ridabu

Tlf. 482 81 506

trinchr@online.no

 

Omdømme/rammebetingelser 

Øystein Kleppe 

Kleppe Frisør AS, Gjøvik

Tlf. 926 40 051

kleppeo@gmail.com


  

Møre og Romsdal 

Kompetanse/utdanning 

Merete Mikkelsen 

Hårlokken AS, Aukra

Tlf. 986 82 281

merete@haar-lokken.no

 

 

Medlemsservice/verving 

Merethe Kjellnes 

Zikk Zakk Frisør AS, Kristiansund

Tlf. 915 13 154

zikk@zakk.no

 

 

Omdømme/rammebetingelser 

Monica Aambakk Engeset 

Pitings Frisør AS, Stranda

Tlf. 413 12 211

pitingsfrisor@gmail.com

 

 

Nordland

Kompetanse/utdanning 

Janine Esperø Arroub 

Cous Cous Frisør, Bodø

Tlf. 950 70 238

janine_arroub@hotmail.com

 

 

Oslo/Viken

Omdømme/rammebetingelser 

Julie Rismoen 

Hairport frisør AS, Oslo

Tlf. 905 26 059

julie@hairport.no

 

 

Rogaland

Kompetanse/utdanning 

Odd Andre Rossebø

Rossebø Hårdesign AS, Haugesund

Tlf. 906 31 465

anrosseb@online.no


Medlemsservice/verving 

Gro Ravndal Bruarøy

Topp til tå velvære AS, Bryne

Tlf. 404 90 479

info@topptiltaa.com

 

 

Trøndelag

 

Kompetanse/utdanning 

Gunn Mari Sørløkk

Meldal Frisørsalong, Meldal

Tlf. 481 71 790

me_gms@hotmail.com

 

 

Medlemsservice/verving

Silje Jonassen 

PÅHÅRET Solsiden/Verftet Frisør AS, Trondheim

Tlf. 924 50 555

Silje@paharet.no

 

Omdømme/rammebetingelser 

Siv Oldervik 

Stas Hår og Bryn AS, Trondheim

Tlf. 917 11 082

s.older@online.no

 


Vestfold og Telemark

Kompetanse/utdanning 

Tine Jeanett Engø

Bibbis Frisør, Tønsberg

Tlf. 988 61 874

tine@bibbisfrisor.no

 

 

Medlemsservice/verving 

Mette Sørli 

Tango Frisør, Porsgrunn

Tlf. 412 68 195

Mette@tango.no

 

Omdømme/rammebetingelser 

Jørn Inge Næss

Næss Frisør AS, Skien

Tlf. 917 12 182

j-i-naes@online.no


Vestland

Kompetanse/utdanning 

Birgitte Haugland 

Idol Frisør AS, Kleppestø

Tlf. 951 41 624

Birgitte81@yahoo.no


 

 

 

 

Tilbake
ANNET INNHOLD